SPORDIRIIDED IGALE VÕISTKONNALE

Hummel on juba aastakümneid olnud spordiriiete valdkonna tipptegija ning pakub laias valikus kvaliteetseid rõivaid, mis sobivad ideaalselt nii professionaalsetele sportlastele kui ka harrastajatele.

Hummeli spordiriided on rohkem kui lihtsalt funktsionaalsed – need räägivad ka Sinu meeskonna lugu.

Tere tulemast Hummeli spordiriiete maailma! 

Võta meiega ühendust, jaga oma visiooni ja luba meil
 see ellu viia. 👇

Luban Marat OÜ´l saata põnevaid pakkumisi ja uudiskirju meilile. 

Mis on Hummel Teamsport?

Hummel annab klassikalistele spordirõivastele värskendavat energiat omadustega nagu niiskuse juhtimine, kerged kangad ja suurepärane sobivus, mis tagavad praktilisuse nii väljakul kui ka väljaspool seda.


Teame, et iga klubi on erinev ja oleme valmis pakkuma riideid, mis vastavad just Sinu meeskonna vajadustele. Hummeli tooted sobivad nii hobi korras tegelevatele klubidele kui ka professionaalsetele võistkondadele pakkudes ainulaadset disaini, mis aitab Su klubil silma paista.  

Hummel on spordiriiete maailmas ajalooline nimi, mida teavad isegi Sinu vanemad.

ERITELLIMUSEL SPORDIRIIDED

JALGPALLI VÕISTKONNALE
VÕRKPALLI VÕISTKONNALE
KÄSIPALLI VÕISTKONNALE
JA TEISTELE VÕISTKONDADELE
Hummeli spordiriiete kollektsioon hõlmab kõike, mida vajate, et olla võidukas oma alal. Olgu tegemist jalgpalliga, võrkpalliga, käsipalliga või saalihokiga, meil on just teie jaoks sobivad riided.

Oleme pühendunud Sinu meeskonna edule – varustus on õigel ajal kohal, et ükski mäng ei jääks vahele.

Miks valida Hummeli tooted oma tiimile?

Olenemata sellest, kas Sinu võistkond mängib staadionil, saalis või õues, leiad Hummeli laiast valikust sobivad spordirõivad just enda tiimi jaoks.

Kerged materjalid


Hummel panustab kergesti kaaluvatesse materjalidesse, tagades meeskonnale maksimaalse liikumisvabaduse. Rõivad ei piira sportlaste sooritust, vaid toetavad nende parimaid tulemusi igal alal. 

Mitmekülgsed omadused ja eelised

Hummel'i tooted esindavad tehniliste innovatsioonide tippu, pakkudes Sinu meeskonnale mitmekülgseid eeliseid. Rõivad on välja töötatud täiustatud tehnoloogiate abil, mis tagavad optimaalse soorituse igas sporditegevuses. Liikumise ergonoomika, hingavus ning vastupidavus on põhijooned, mis võimaldavad meeskonnal saavutada parimaid tulemusi nii treeningutel kui ka võistlustel. Olgu tegu kiire tempoga või taktikalise mänguga, Hummel'i tehnilised eelised toovad Sinu meeskonnale konkurentsieelise.

Sobivus iga ilmaga


Hummel mõistab, et ilmastikutingimused võivad sportimist mõjutada. Seetõttu on spordiriided loodud sobima igasuguse olukorraga – olgu tegemist päikesepaiste, vihma või tuulega. Nii saab Sinu meeskond keskenduda sellele, mis on oluline, ilma et ilm oleks takistuseks.

Telli oma tiimile kvaliteetsed spordiriided

Hummeli spordiriided on rohkem kui lihtsalt funktsionaalsed – need räägivad ka Sinu meeskonna lugu.

Jäta meile oma kontakt ja võtame Sinuga ühendust ühe tööpäeva jooksul.